Борислав на шляху до енергонезалежної громади

Вчора, 17 червня, в центральній міській бібліотеці Борислава відбувся презентаційний показ відео про наше місто «Борислав. На шляху до енергонезалежної громади».

Нагадаємо, впродовж минулого тижня в Бориславі відбувались зйомки відеоролика про використання деревини для енергетичних потреб жителів та установ міста Борислава. Це стало можливим завдяки проекту «Kooperation in der Waldforshung Ukraine-Schweiz 2017-2020», де ЗОШ № 9 стала переможцем конкурсу «Деревина для енергії: Конкурс кращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії» та отримала інноваційний грант для реконструкції котельні зі встановленням твердопаливних котлів та внутрішніх систем опалення. Саме в рамках цього проекту й були передбачені зйомки відео.

Також варто додати, що відео відзняте самими жителями міста, які до цього жодного разу не тримали професійну камеру в руках. Основна мета цього проекту – це партисипативний  підхід – можливість дослідити певні питання через підготовку відео-продукту при цьому співпрацюючи в групі і створюючи позитивні зміни. Як зазначають організатори, процес зйомки був важкий, проте дуже захоплюючий, не вистачало часу, але енергії було вдосталь, здобуто неоціненний досвід, і вже є чергові ідеї для втілення.