Дрогобицькі активісти передали допомогу воїнам АТО

Активісти Дрогобицької районної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», що на Львівщині, передали гуманітарну допомогу українським захисникам на передову.

Повідомляє сайт ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ з посиланням на ЕЛЕКТОРАТ.

У гарячі точки бійцям повезли продукти, що швидко не псуються: консервації, крупи, овочі, смаколики з кавою та чаєм, а також цигарки та теплий одяг.

Необхідні речі для військових активісти збирали у громадській приймальні партії «Солідарність» у Дрогобичі. «Долучилися усі охочі, кому небайдужа доля наших захисників, наші партійці та звичайні жителі району та міста. Люди несли домашні консервації, сало, овочі власноруч вирощені у своїх господарках. До допомоги долучалися, всім, чим могли», –  розповів голова Дрогобицького районного осередку партії «БПП Солідарність» Микола Лук’янченко.

За його словами, чимало людей, разом із продуктами приносили листи та малюнки з побажаннями миру, перемоги та наснаги, а також слова подяки нашим захисникам.  Активісти «Солідарності» у Дрогобичі дякую всім небайдужим, які долучаються до допомоги бійцям АТО.