Городківчани фестивалили у Яворові

10 червня, Яворівщина гостинно приймала мистецькі колективи Городоччини, у рамках ІІ Етно-фесту гостинності. На майдані митрополита Андрея Шептицького художники з Городоцького району презентували виставку полотен, серед яких були творчі доробки  Романа і Тараса Опалинських, Євгена та Руслана Грабарів, Богдана та Івана Винарчиків, Василя Луціва, Богдана Рожака, Ігоря Ланя.

Розпочалося мистецьке свято із театралізованого дефіле моделей одягу під романтичною назвою «Подорож у сни», виконаного вихованцями Малої академії мистецтв міста Комарна, яка є одним з найкращих позашкільних мистецьких закладів на Львівщині.

Після демонстрації відеоролика про Городоччину з вітальним словом звернувся до всіх присутніх заступник голови Городоцької райдержадміністрації Павло Стахів.

Ведучі концертної програми Світлана Колодка та Олександр Коцій запросили господарів, гостей та учасників дійства поринути в прекрасний світ мистецтва талановитих колективів Городоччини: народного ансамблю «Передзвін» Городоцького НД (керівник В. Долішній), народного танцювального колективу «Галичина» Городоцького НД (керівник Д. Рожко), дитячого вокального ансамблю Городоцького НД під керівництвом Л. Гуріної, вокального дуету в складі Володимира й Ольги Рибак, ансамблю народних інструментів «Промінь» Городоцького НД (керівник Р. Чорненький). Не залишили нікого байдужим і сольні виступи: учня Городоцької музичної школи саксофоніста М.Фрізоргера, а також Н. Бабкевич, Я. Вершиніної, А. Сапаєвої. Наприкінці концерту  Павло Стахів подякував за теплу зустріч організаторам заходу  та наголосив, що співпраця між районами у галузі культури вкрай необхідна для розвитку мистецтва на Львівщині. В свою чергу заступник голови Яворівської райдержадміністрації Ірина Масюк вручила подяки мистецьким колективам Городоччини за участь у ІІ Етнофесті. Завершили захід екскурсією та гастрономічним фестивалем гостинності.