Львівського чиновника зловили на хабарництві

Посадовця Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області затримали під час одержання 600 доларів США неправомірної вигоди, повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА

Як повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області, 27 вересня прокуратурою області спільно з працівниками Державної прикордонної служби України «на гарячому», під час одержання неправомірної вигоди у сумі 600 доларів США, затримано одного з начальників відділів Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області.

За вказані кошти посадовець обіцяв трьом іноземним громадянам з Лівану та Марокко посприяти в оформленні документів для в’їзду на територію України.

Прокуратурою розпочато досудове розслідування по факту зловживання впливом за прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії та вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від посади працівника міграційної служби.