На Львівщині безвісти зник 17-річний хлопець

Яворівський відділ поліції ГУ НП у Львівській області встановлює місце перебування безвісти зниклого неповнолітнього Володимира Юрійовича Іщенка, 1999 року народження, уродженця та жителя с. Кожичі Яворівського району Львівської області, який 28 серпня 2016 року вийшов з дому в невідомому напрямку та до сьогоднішнього дня не повернувся.

Про це повідомила, 20 вересня,  сайту НОВИНИ МІСТА ЛЕВА старший інспектор Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Іванна Курілець.

Прикмети безвісти зниклого Володимира Іщенка: зріст – близько 175-180 см; худорлявої тіло будови; очі – голубі; волосся – коротке, русяве; обличчя – подовгувате, на щоках наявні прищі (через перехідний вік).

Особливі прикмети: на правому передпліччі – татуювання у вигляді ромба, на правій нозі (суглобі) – слід від опіків.

Був одягнутий: у бежеві сітчасті кросівки, темно-сині джинси, чорну футболку з оранжевим написом «Evry day I Shafelling».

Прохання до всіх, хто володіє інформацією про місце перебування безвісті зниклого Володимира Юрійовича Іщенка або інформацією про маршрут його пересування, звертатися на оперативну лінію – 102 або ж за телефонами: (03259) 2-10-30, 2-13-32

При одержанні будь-якої інформації відносно зниклого чи встановленні місце знаходження слід терміново повідомити в адресу Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області.

Контактні дані: чергова частина 102 або 0673535819.