На Львівщині підписали меморандум про співпрацю із системою 007

У Дрогобичі презентували проекти Міністерства фінансів України Є-data та Пошуково-аналітичну систему 007.

Про це повідомив власкор НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на прес-службу міськвиконкому.
Під час презентацій для представників громадських організацій, журналістів, працівників державних службовців та молоді радник першого заступника міністра фінансів Олександр Щелоков розповів про те, як створювався даний ресурс, які його переваги.
Також було продемонстровано, як на державному рівні розвивається електронне врядування. Для студентів та молоді було продемонстровано, як в Україні на хакатонах створюють надважливі продукти, які потім розкуповує весь світ. Так було з проектом 007.
Координатор та аналітик проекту «Пошуково-аналітична система 007» Юрій Голобчук у своїх доповідях показав, як завдяки цьому проекту громадськість самостійно може переглядати та аналізувати витрати коштів міста, лікарні, університету тощо.
Підписання меморандуму про співпрацю між представниками Пошуково-аналітичної системи 007 та Дрогобицькою міською радою відбулося під час телеефіру на «Львів ТБ». Дрогобич став першим містом, в Україні яке підписало такий меморандум.
Як повідомив міський голова Тарас Кучма, уже в найближчі дні розпочнеться робота над реалізацією нових проектів, які планується імплементувати на порталі Дрогобича ще цього року.
Нагадаємо, що єдиний веб-портал використання публічних коштів – Є-data, входить у #Топ5 новаторських проектів Кабінету Міністрів України та у Топ10 реальних успіхів України після Революції гідності за версією журналу «Фокус». Проект Пошуково-аналітична система 007 – це web-сервіс на основі відкритих даних зі сфери державних фінансів. Він надає можливість пошуку, аналізу та візуального представлення інформації про те, як держава використовує кошти платників податків.