На Львівщині судили сержанта-дезертира

Яворівський районний суд Львівської області розглянув у підготовчому судовому засіданні кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань, про обвинувачення військовослужбовця за мобілізацією – за ч.1 ст.408 КК України (Дезертирство).

Про це повідомив сьогодні, 27 вересня, власкор НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на вирок Яворівського районного суду.

Досудовим розслідуванням встановлено, що сержант О. був призваний Галицько-Франківським ОРВК міста Львова під час проведення заходів часткової мобілізації для проходження військової служби.

Суд встановив, що своїми діями обвинувачений О. будучи військовослужбовцем вчинив дезертирство, не з’явився на службу, тобто скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ст.408 ч.1 КК України.

Суд ухвалив визнати військовослужбовця О. винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.408 КК України та призначити йому покарання у вигляді двох років позбавлення волі, із застосування ст.75 КК України, із звільненням від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.

Відповідно до ст.76 КК України покласти на обвинуваченого такі обов’язки: повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання; не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції.