На Львівщині затримали росіянина, який хотів пішки втекти до ЄС

На меті громадянин мав дістатися до країн західної Європи з метою подальшого працевлаштування, а маршрут проклав самостійно, обираючи попередньо відомі населені пункти, повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на Патріоти України.

Затриманий росіянин дуже хотів потрапити у “гейропу”. 

Вранці 17 вересня, на кордоні з Польщею прикордонники затримали громадянина Росії який намагався в обхід пункту пропуску незаконно дістатися Європи.Чоловіка помітили жителі села Шегині та повідомили про це дільничному інспектору відділу прикордонної служби. Невдовзі, в ході пошукових заходів, невідомого затримали біля кордону, за 200 метрів від сусідньої країни. Затриманим виявився чоловік 1962 р. н., зі слів громадянин Російської Федерації, при собі він мав військовий квиток військовослужбовця запасу збройних сил СРСР.

В ході розбору було з’ясовано, що на меті громадянин мав дістатися до країн західної Європи з метою подальшого працевлаштування, а маршрут проклав самостійно, обираючи попередньо відомі населені пункти. Наразі відносно чоловіка складено документи справи про адміністративне правопорушення за статтею 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», рішення по справі прийматиме суд