Самбірщина збільшить бюджетні доходи

На черговій сесії районної ради, яка відбулася 7 червня, розглядалися питання «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Вільшаницької сільської ради, площею 15,5030 га», «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Новокалинівської міської ради, площею 23,2168 га», право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (аукціонах).

Також було затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Никловицької сільської ради, загальною площею 3,5840 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами.

Затверджені технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок суттєво збільшать поступлення коштів до сільських рад.

На сесії також було розглянуто питання про включення нерухомого майна до переліку комунального майна, що може бути передано в оренду, а саме:

– цокольне приміщення адмінбудинку районної ради площею 24,6 кв. м. та частина приміщення шкільної їдальні опорного закладу середньої освіти ім. І. Франка с. Ралівка, площею 5,89 кв. м.