У Єгипті проходить масштабна антитерористична операція

Армія і поліція Єгипту почали масштабну операцію проти ісламістів. Військова операція охопить більшість районів Синайського півострова, а також Дельти Нілу і Західної пустелі.

Повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на ua.korrespondent.net.

Масштабну антитерористичну операцію проти ісламістів на Синайському півострові та інших регіонах почала єгипетська поліція.
Як зазначається, військова операція охопить більшість районів Синайського півострова, а також Дельти Нілу і Західної пустелі. В операції беруть участь Військово-повітряні сили, сухопутні підрозділи, флот і поліція.
“Збройні сили закликають єгипетський народ тісно співпрацювати з правоохоронними органами, щоб протистояти тероризму та повідомляти про будь-які елементи, які загрожують безпеці”, – заявив офіцер армії Єгипту Тамер аль-Ріфай.
Варто зауважити, що операція проходить майже три місяці після загибелі більше 300 людей внаслідок теракту в мечеті на півночі Синаю. Відповідальність за теракт не взяла жодна з терористичних організацій.
Крім того, події розгортаються на тлі підготовки президентських виборів, які заплановані на кінець березня.
“Мета полягає в тому, щоб до кінця лютого оголосити Північний Синай вільним від тероризму регіоном”, – повідомило одне із джерел у силах безпеки Єгипту.