Юні санкарі Львівщини успішно виступили у літньому чемпіонаті України

Днями в місті Кременці Тернопільської області завершився літній чемпіонат України з санного спорту на санкороликах серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь 72 спортсмени, з них 45 юнаків та 27 дівчат.

Чемпіонами та призерами змагань стали такі представники збірної Львівщини:

2001-2002

Одномісні сани, юнаки:

III місце – Левкович Ростислав (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Одномісні сани, дівчата:

II місце  – Антонюк Надія (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце – Ел  Дафрауї  Жасмін (ШВСМ, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Командна гонка-естафета, юнаки та дівчата:

II місце  – Маковський Антон, Левкович Ростислав, Антонюк Надія, (ЛСДЮСШОР),  Ел  Дафрауї  Жасмін (ШВСМ, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце – Кузів Роман,  Васильків Катерина (ЛСДЮСШОР «Беркут»),  Швайко Катерина (ШВСМ, ЛСДЮСШОР «Беркут»).

2003-2004

Одномісні сани, юнаки:

II місце – Прус Дмитро (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце – Марціновський Даниїл (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Одномісні сани, дівчата:

II місце – Мох Олександра, ЛУФК, ЛСДЮСШОР “Беркут”

Командна гонка-естафета, юнаки та дівчата:

II місце –  Прус Дмитро,  Марціновський Даниїл,  Мох Олександра (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце   – Микиєвич Вадим (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»),  Лярга Орест,  Топорівська Софія (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

2005-2006

Одномісні сани, юнаки:

III місце – Тупий Максим (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Одномісні сани, дівчата:

I місце  – Шкрет Анна (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце – Кроншталь Олена (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Командна гонка-естафета, юнаки та дівчата:

I місце – Шкрет Анна, Тупий Максим (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце – Кроншталь Олена (ЛСДЮСШОР «Беркут»),  Креховецький Станіслав, Качмар Назар (ЛУФК, ЛСДЮСШОР «Беркут»).

2007-2008

Одномісні сани, юнаки:

III місце  – Креховецький  Роман (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Одномісні сани, дівчата:

I місце  – Бондаревська Маріанна  (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

II місце  – Маріянчук Юлія (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III місце   – Некотєнєва Дарія (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

Командна гонка-естафета, юнаки та дівчата:

I місце – Бондаревська Маріанна, Креховецький Роман, Муц Андрій (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

II місце – Мельник Наталя (ЛСДЮСШОР «Беркут»)

III мicце – Маріянчук Юлія,          Сало Назар, Лукавський Олег (ЛСДЮСШОР «Беркут»).

Тренери, які підготували до змагань збірну команду Львівської області:  Некотенев В.Ю., Вахрушев В.В., Баїк І.Я., Коальчук М.О., Бандрівський С.І., Гарцула Т.В., Некотєнєв Д.В., Некотєнєва  О.М., Гузнер М.Р. Жидкова С.М., Жеребецький О.Р., Газда Ю.І.